Умови доставки і повернення товару

ДОСТАВКА

Друковані книги — 2-5 діб по Харкову через поштові відділення, 2-30 діб по Україні, для доставки за межі України прошу звертатися по вказаній вище адресі.

Електронні книги у форматах PDF, FB2, EPUB та аудіокниги — доставка у вигляді посилання для завантаження, яка автоматично відправляється на адресу покупця.

ПОВЕРНЕННЯ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар. Дані правила поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд і споживчі властивості, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів” друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку написавши на e-mail: nina.ant.suprunenko_gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу (повідомлення яке було тримане прои придбанні товару). Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.